*** Działka inwestycyjna usługi uciążliwe Łapy ***

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
2 334 900 PLN , Pow. 15 566 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
15 566 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łapy , Cukrownicza
Numer oferty:
926037
Cena za m2:
150 PLN
Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Łapy województwo Podlaskie .
Dojazd drogą asfaltową.
Powierzchnia 15 566 m2 
Uzbrojenie terenu : prąd, woda, kanalizacja, gaz.
Wymiary 109 x 140 
Brak obowiązującego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Nieruchomość składa się z działek, które dają idealną przestrzeń do zagospodarowania np. jak część główna firmy/przedsiębiorstwa oraz część parkingowa dla pracowników czy klientów, zgodnie z obecnymi trendami ograniczającymi zbędny i generujący ryzyko wypadków ruch kołowy na terenie działalności. Teren jest płaski z niewielkimi zmianami wysokości, bez jakichkolwiek pozostałości obiektów budowlanych.
      Ze względu na  położenie Łap, zasoby magazynowe, dostępność bocznicy kolejowej oraz możliwość adaptacji pozostałego terenu, stwarza warunki dla rozwoju działalności logistycznej. Lokalizacja Łap jest atrakcyjna w kontekście powstającej Via Carpatia - międzynarodowego szlaku, który powstaje wzdłuż wschodniej granicy Polski. Trasa ma przebiegać z Kłajpedy i Kowna na Litwie przez Białystok, Lublin, Rzeszów, Słowację do Debreczyna na Węgrzech, a dalej do Rumunii, Bułgarii i Grecji.

Przez Łapy przebiegają dwie drogi wojewódzkie:
681 Roszki-Wodźki - Łapy - Brańsk - Ciechanowiec
682 Łapy - Markowszczyzna.
Ponadto 19 km na północ od Łap przebiega droga krajowa nr 8 oraz droga ekspresowa S8.Zapraszam do kontaktu Sylwia Lul 500-476-595Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nieprawidłowy adres E-mail