**Dom*Choroszcz*260m2**

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
899 000 PLN , Pow. 260 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
260 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Choroszcz
Rok budowy:
2007
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
554270
Powierzchnia działki:
501 m2
Cena za m2:
3 458 PLN
Przedstawiam Państwu dom wolnostojący w miejscowości Choroszcz, zaledwie 5km od granic Białegostoku.

Budynek znajduje się na działce o powierzchni 501m2. Oddany do użytku w 2007 roku. Powierzchnia całkowita wynosi około 260m2. Dojazd drogą asfaltową. 

Na parterze znajduje się:
- pomieszczenie gospodarcze,
- kotłownia z piecem na drewno (Ekologiczny kocioł grzewczy ATMOS DC, przeznaczony jest do spalania drewna na zasadzie zgazowania generatorowego z zastosowaniem wentylatora)
- łazienka z wanną i WC,
- pokój,
- garaż.

I Piętro składa się z:
- korytarz.
- obszerny salon z jadalnią,
- kuchnia,
- sypialnia,
- łazienka z prysznicem,

II Piętro składa się z:
- salon
- garderoba,
- kuchnia,
- pokój,
- łazienka z wanna i wc.

Dojazd do centrum Białegostoku zajmuję około 15 min.

Dużym atutem jest usytuowanie domu na końcu ulicy, co zapewnia intymność i ciszę, a jednocześnie brak przejezdności drogi gwarantuje minimalny ruch.
Daje to również poczucie prywatności, a ograniczona dostępność drogi sprawia, że jest to spokojne miejsce, wolne od zgiełku.

Media:
- prąd, woda, kanalizacja.

W domu można wyodrębnić 2 lokale mieszkalne. 

Nieruchomość jest sprzedawana wraz z całym wyposażeniem.

Zapraszam na prezentację 508502965.

OFERTA TYLKO U NAS W BIURZE.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nieprawidłowy adres E-mail